Świadczenie podróżne: ubezpieczenie na narty, ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą

Tylko rzetelna firma zagwarantuje bezpieczeństwo i fachową pomoc swoim klientom. Opinii warto szukać w internecie lub skorzystać z rekomendacji innych osób korzystających z ubezpieczenia prywatnego. Niestety nie wszystkie świadczenia zapewnione przez biuro podróży zapewniają kompleksową ochronę i pomoc. Również Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ) nie zapewnia, że pokryje niezbędne koszty związane z Leczeniem w szpitalu. Mimo wszystko warto się w nią zaopatrzyć. W momencie kiedy podejmiemy decyzję o udaniu się na wyjazd zimowy w góry należy pomyśleć o zabezpieczeniu swojego zdrowia na wypadek nieoczekiwanych zdarzeń losowych. Istotne jest to, aby odpowiednio wcześnie zadbać o wykupienie odpowiedniego ubezpieczenia podróżnego. Takiego, które pokryje nie tylko koszty związane z leczeniem, pobytem w szpitalu, ale również te związane z transportem do Polski czy pokryciem krzywd z tytułu odpowiedzialności cywilnej. W Polsce taką działalność prowadzi coraz więcej firm, jednak ważne jest to, aby powierzyć swoje życie i zdrowie tylko doświadczonej i uczciwej firmie. Dlatego wybierając ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą nie kierujmy się kwotą świadczenia, a przede wszystkim pozytywną opinią i szeroką gamą usług danej firmy ubezpieczeniowej. Firma Colonnade oprócz świadczeń na narty, oferuje również rozszerzone pakiety dla osób uprawiających sporty ekstremalne, czy cierpiących na choroby przewlekłe. Nie można wybierać firmy ubezpieczającej kierując się jedynie niewielkimi kosztami, ponieważ realne świadczenie w przypadku ubezpieczenia na narty nie powinno być niższe niż kilkadziesiąt tysięcy euro. Colonnade stawia jako cel nadrzędny bezpieczeństwo i zdrowie swoich klientów, dlatego wszystkie świadczenia gwarantują jak najwyższą sumę zabezpieczenia. Profesjonalna firma powinna posiadać również stronę internetową na której umieszcza wszystkie niezbędne informacje. Colonnade wie, jak ważny jest ciągły kontakt ze swoimi klientami, dlatego infolinia Colonnade czynna jest całodobowo, siedem dni w tygodniu.

Zalety wybory świadczenia na hospitalizacje poza granicami kraju w Colonnade

– Firma Colonnade zapewnia swoje usługi każdemu podróżującemu, nie ma ograniczeń i limitów wiekowych.

– Colonnade oferuje odpowiedni pakiet dla podróżujących uprawiających sporty ekstremalne.

Firma Colonnade dopasowuje swoją ofertę indywidualnie do potrzeb, oczekiwań i stylu życia swoich podopiecznych.

– Firma ma ubezpieczenie, które zapewnia udzielenie pomocy w przypadku ataku terrorystycznego.

– Colonnade zapewnia ubezpieczenie kosztów pobytu w szpitalu poza granicami Polski, dzięki czemu podróżni nie poniosą wysokich kosztów związanych z wypadkiem czy leczeniem w szpitalu.

– Firma gwarantuje pomoc w organizacji akcji ratowniczej.

– W ramach świadczenia Travel Protect firma Colonnade obiecuje całodobowa polskojęzyczną pomoc telefoniczną, co jest szczególne pomocne dla podróżnych przebywających poza granicami Polski.